O mnie

Malgorzata hipnoza

      Moja historia zaczyna się jak wiele innych ludzkich historii, którzy obudzili się po kolejnych życiowych zakrętach.  Tak długo podążamy drogą,aż zdarzy się przełom,ale do rzeczy.
     Pewnego razu w moim życiu pojawił się problem zdrowotny. Poszłam do lekarza aby się wyleczyć. Niestety każdy kolejny lekarz przepisywał mi kolejne leki i nic z tego. I tak od lekarza do specjalisty i następnego i kolejnego w cierpieniu mijały mi lata.

     Medycyna akademicka w moim przypadku zawiodła. Po bardzo trudnych i cierpiących kilkunastu latach coś się we mnie obudziło i zauważyłam, że istnieją inne możliwości powrotu do równowagi w moim zdrowiu.
     I tak się rozpoczęła moja droga do zdrowia. Sama zaczęłam korzystać z różnych form terapii i różnych form rozluźniania ciała i świadomego odżywiania. W ten sposób nastąpił niezauważanie proces rozwijania się mojej świadomości i moich możliwości na wielu płaszczyznach .
    Ta droga zaprowadziła mnie na nową ścieżkę nauki i rozwoju w wielu kierunkach. Zrozumiałam, że człowiek jako istota ludzka, to więcej niż tylko fizyczne ciało i rozpoczęłam to dostrzegać i inaczej rozumieć. Sprawdzałam to na sobie i doświadczałam tego. Spojrzałam na to z całkiem innej perspektywy. To sprawiło, iż otworzyłam się na inne nowe możliwości w moim życiu, wzięłam odpowiedzialność za własne życie i wybrałam to co sprawiło, iż zaakceptowałam siebie taką jaką jestem i pokochałam siebie. Kiedy zmieniłam siebie, wszystko wokół zmieniało się dopasowywało do mnie do tego, co ze mną rezonowało, co mi w duszy grało.
    Tyle ciekawych, mądrych, profesjonalnych i sprawdzonych metod, technik i sposobów dostrzegałam wokół siebie. Pozwoliłam sobie pójść za głosem serca, odczuwałam radość i uczyłam się z przyjemnością ciągle nowego.

    Od kilku lat prowadzę indywidualne sesje hipnozy, hipnoterapię oraz hipnozę regresyjną podczas których pomagam dokonać zmian, które przez wielu uważane są za niemożliwe.
    Wiedzę swoją zdobyłam u mojego mistrza Janusza Gołyńskiego w profesjonalnej szkole NLP, hipnozy i hipnoterapii oraz w THE NLP TRAINING INSTITUTE OF CHICAGO AND OF BUSNESS LIFE COACHING.

   Poza tym uczyłam się u Gieorgija Maksymowa i stosuje Masaż Uderzeniowo Dynamiczny według jego autorstwa. Stosuje również terapię Hidden Mind wg. Toma Grffina.
    Następną moją pasją jest Bioenergoterapia. Wiedzę, standardy i etykę pracy poznawałam i praktykowałam u mojego mentora Jerzego Strączyńskiego. Kolejne moje praktyczne umiejętności potwierdzają dyplomy Masażu Tybetańskiego wg Ojca Klimuszki, zabiegi energetyczne Reiki, Masaż Balijski. Wykonuje również masaż gorącymi kamieniami, Masaż japoński JIN SHIN DO.

 

Zaufanie

  ZAUFANIE  *  MOC  *  RÓWNOWAGA  * * *  Twoja korzyść

 

Polecamy

Skontaktuj się...

tel.: 883 018 578
e-mail: hipnoza @ xcel.com.pl

 

© 2018 XCEL Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok